klimatyzatory lg

Ciche, pokojowe klimatyzatory LG

Renomowaną markę LG uważa się dziś za wiodącego dostawcę klimatyzacji na rynku europejskim, który dostarcza przełomowe rozwiązania. Szczególną popularnością cieszą się dziś zwłaszcza ciche i kompaktowe klimatyzatory pokojowe, które z powodzeniem montuje się w zarówno małych, jak i dużych pomieszczeniach.

Klimatyzatory białe i czarne

klimatyzatory lgKlimatyzatory przestają być więc powoli kojarzone z luksusem, na ich zakup może pozwolić sobie coraz więcej osób, ponieważ ceny owych sprzętów z biegiem lat sukcesywnie maleją. Jakimi cechami charakteryzują się owe sprzęty? Klimatyzatory LG pokojowe występują w dwóch podstawowych kolorach: bieli oraz czerni. Kolorystyka ta jest więc uniwersalna. Warto również wspomnieć o ciekawym, nowoczesnym designu, który charakteryzuje się prostotą oraz minimalizmem. Większość modeli klimatyzatorów marki LG posiada innowacyjne sprężarki inwerterowe, na które producent daje aż 10 lat gwarancji. Sprężarki te zapewniają wysoką wydajność urządzenia oraz cichą pracę. Klimatyzatory ścienne pozwalają nam również zaoszczędzić nawet 70% energii, ponieważ posiadają specjalne, dedykowane temu tryby pracy. Warto przy tym podkreślić, że tryb oszczędzania energii nie wpływa przy tym na czas chłodzenia, klimatyzator zapewnia bowiem równoległe i przede wszystkim szybkie chłodzenie każdej przestrzeni, proces ten trwa zazwyczaj zaledwie kilkanaście minut.

klimatyzatory lgCo ciekawe pokojowymi klimatyzatorami LG można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą specjalnej aplikacji Smart ThinQ, którą można ściągnąć za darmo. Urządzenie to zapewnia aż czterokierunkowy nawiew, który dostarcza świeże powietrze do każdego zakątka pomieszczenia. Bardzo przydatną opcją jest również tryb automatycznego czyszczenia, który utrzymuje wnętrze klimatyzatora w czystości. Nowoczesny filtr wyłapuje natomiast nawet najdrobniejsze roztocza i drobnoustroje, które podrażniają zwłaszcza alergików. Udoskonalona, solidna płyta montażowa usprawnia proces montażu, który zajmuje dziś zaledwie kilka godzin. Produkt posiada także zdejmowaną dolną pokrywę, która ułatwia czyszczenie klimatyzatora. Większość nowoczesnych klimatyzatorów LG posiada również technologię Gold Fin, która skutecznie zabezpiecza urządzenie przed powstaniem korozji, co automatycznie przedłuża żywotność klimatyzatora.

Innowacyjne urządzenia ścienne zakupimy dziś w wielu dobrze zaopatrzonych sklepach zajmujących się sprzedażą klimatyzatorów. Zawsze istnieje również możliwość zamówienia sprzętu bezpośrednio od producenta. Na samym końcu należy również wspomnieć o tym, że za montaż urządzenia będą odpowiedzialni eksperci, którzy przyjadą z urządzeniem bezpośrednio do naszego domu.