drzwi szklane

Drzwi, daszki, lustra – co wykonuje się u szklarza?

Szklarz i firmy zajmujące się wykonywaniem szklanych elementów są coraz częściej poszukiwane na rynku. Dzięki takim specjalistom możemy zamówić do swojego domu lub przedsiębiorstwa takie elementy, w których posiadaniu nie będzie nikt inny.

Szronione drzwi szklane

drzwi szklaneMożemy dostarczyć do nich gotowy projekt, czy też wspólnie się nad nim naradzić, możemy wybrać coś z ich oferty z opcją dopasowania na wymiar, czy zmiany koloru. Możemy także z ich pomocą odrestaurować nasze szklane elementy. Co możemy zamówić u szklarza? Do domu najczęściej zamawiane są kabiny prysznicowe na wymiar, panele szklane do kuchni, jak również przeszklenia do szaf. Kabiny sprawdzają się przede wszystkim w małych łazienkach, w których nie ma miejsca na wannę. Są dobre także dla osób, które wolą szybką kąpiel, ponad wylegiwanie się w wannie. Szklana kabina na pewno będzie trwalsza od tej wykonanej z tworzywa sztucznego. Dodatkowo szklane drzwi do kabiny wykonuje się do pryszniców typu walk-in, czyli bez brodzika. Panele szklane do kuchni z kolorowymi grafikami lub gładkie są obecnie hitem. Są odporne na działanie wysokich temperatur i wilgoci, a fakt że nie ma fug ani przestrzeni między panelami sprawia, że w kuchni nie zagości pleśń ani grzyby. Często wybierane są także przeszklenia do szaf. Szafa z lustrem jest wygodna. Możemy się w całości obejrzeć, co jest niemożliwe w małym łazienkowym lusterku.

drzwi szklaneUłatwia to przebieranie się i dopasowanie ubrań do siebie. Szafa może mieć lustrzany jeden panel lub wszystkie. Lustra optycznie powiększają także pomieszczenie, zatem są dobrym rozwiązaniem do wąskich korytarzy czy małych sypialni. Szklane akcesoria wybierane są również przez firmy. Wyróżniamy tutaj drzwi szklane wykonywane we Wrocławiu, zabudowy całoszklane i daszki szklane. Szronione szklane drzwi są idealne do luksusowych gabinetów. Z jednej strony zapewniają prywatność, a z drugiem wyglądają lepiej niż standardowe drzwi drewniane. Poprzez szron na szkle można wykonać także napisy na drzwiach z nazwą firmy lub z imieniem pracownika i jego funkcją. Również zabudowy ze szkła się sprawdzają w firmie. Wtedy każdy pracownik może mieć własne miejsce, a jednak widać kto gdzie pracuje. to dobra opcja dla firm zajmujących się handlem i przyjmujących wielu klientów.

Wtedy rozmowy nie są zagłuszane, bo wszyscy są oddzieleni od siebie. Daszki szklane natomiast montowane są nad wejściem do firmy, są również często wykorzystywane w luksusowych butikach i lokalach, gdzie materiałowe markizy nie pasowałyby do prestiżowej lokalizacji.