wentylacja

Klimatyzacja Wrocław – rabaty cenowe.

W ostatnim numerze krakowskiego dwutygodnika „Krakowiak” na stronach poświęconych ogłoszeniom oraz obwieszczeniom reklamowym, można było przeczytać między innymi ogłoszenie zatytułowane: „Klimatyzacja do biura Kraków – rabaty cenowe”.

Treść samego ogłoszenia brzmiała zaś w sposób następujący: „Jeżeli planujecie Państwo zakup oraz montaż profesjonalnej i zarazem niedrogiej klimatyzacji do Waszego biura, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej formy „Klimatyzator”. Nasz firma powstała w roku dwa tysiące pierwszym w Krakowie. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją oraz montażem klimatyzacji w różnego rodzaju biurach. Jesteśmy firmą odznaczającą się solidnością, profesjonalizm oraz fachowością. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych wyrobów oraz usług są liczne nagrody, jakie na przełomie ostatnich lat zostały nam przyznane przez środowiska inżynierskie. Co więcej, jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej oferty w okresie letnim, to otrzymacie atrakcyjne rabaty cenowe, dzięki którym za zakup oraz montaż naszych urządzeń zapłacicie o połowę taniej. Wszystkich zainteresowanych naszą promocja zapraszamy do siedziby naszej firmy, która znajduje się przy ulicy Zwierzynieckiej dwadzieścia dwa w Krakowie. Nasza firma czynna jest do poniedziałku do soboty w godzinach od dziesiątej do dwudziestej”.

Sądząc po sporej liczbie chętnych, jaka w ostatnim czasie odwiedza siedzibę „Klimatyzatora” wnioskować należy, iż ogłoszenie zatytułowane „Klimatyzacja oraz wentylacja Wrocław – rabaty cenowe” zwróciła uwagę sporego grona czytelników „Krakowiaka”.