meble na wymiar

Meble na wymiar Bydgoszcz – okazja.

W ostatnim dodatku do lokalnej gazety „Wieści z Bydgoszczy” odnaleźć można było ogłoszenie zatytułowane: „Meble na wymiar Bydgoszcz – okazja”.

Treść zaś samego ogłoszenia sformułowana została w sposób następujący: „Jeżeli szukacie Państwo mebli na wymiar, to mamy dla Państwa doskonałą wręcz ofertę. Nasza firma „Meble Styl” produkcją mebli na wymiar zajmuje się już od ponad dziewiętnastu przeszło lat. Okres ten pozwolił nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz dużego grona zadowolonych klientów. Jesteśmy obecnie liderem w branży zajmującej się produkcją mebli na wymiar w całej Polsce. Oferowane przez nas meble wyróżniają się znakomitą jakością wykonania oraz niezwykła trwałością. W związku z tym meble naszej produkcji objęte są okresem dożywotniej gwarancji producenta. Materiał, jaki stosujemy do wyrobu naszych mebli jest bardzo szeroki. Produkujemy meble typowo drewniane, jak i ze sklejki, czy też płyt wiórowych. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo niezwykle bogate wzornictwo oraz kolorystykę naszych wyrobów. Wyłącznie w tym miesiącu, każdy, kto zakupi u nas meble otrzyma na nie pięćdziesięcioprocentowy rabat Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Bydgoszczy przy ulicy Długiej pięć.

Tłumy ludzi oblegające przez cały weekend sklep „Meble Styl” świadczyły o dużym zainteresowaniu treścią ogłoszenia o wdzięcznym tytule: „Meble na wymiar Bydgoszcz – okazja”.