Pompy ciepła Opole – wakacyjna promocja.

W ostatnim numerze dwutygodnika „Opole i okolice” na stronach poświęconych reklamom oraz ogłoszeniom, przeczytać można było między innymi ogłoszenie zatytułowane „Pompy ciepła Opole – wakacyjna promocja”. Dalsza część ogłoszenia przedstawiała się w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnie wykonanych i zarazem niedrogich pomp ciepła, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy „Pompka”.

pompa-ciepla„Pompka” założona została w roku dwa tysiące pierwszym w Opolu. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją, jak i instalacją pomp ciepła na terenie całego województwa opolskiego. Ten ponad dziesięcioletni okres naszej działalności pozwolił nam zdobyć nie tylko spore doświadczenie, ale również znaczne grono usatysfakcjonowanych z naszych wyrobów klientów. Wykonywane przez nas pompy ciepła charakteryzuje solidne i ekonomiczne wykonanie oraz wysoka jakość.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze naszych pracowników, instalacja pomp ciepła przebiega w sposób profesjonalny oraz szybki. Dodatkowo, w okresie wakacyjnym przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe rabaty cenowe na wszystkie modele naszych produktów. W tym czasie wyroby nasze można będzie nabyć nawet o pięćdziesiąt procent taniej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Opolu przy ulicy Romana Dmowskiego dwadzieścia dwa od poniedziałku do soboty w godzinach od ósmej do dwudziestej”.

O tym , czy ogłoszenie zatytułowane: „Pompy ciepła Opole – wakacyjna promocja” przyniesie oczekiwany skutek, przekonamy się w najbliższym czasie.