projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów było wykorzystaną przeze mnie usługą

Zawsze większość czasów spędzałem na inwestycjach. To było moją pracą. Uwielbiałem zakupywać różnego rodzaju nieruchomości. Aktualnie buduje wielki hotel w okolicach Gdańska. Trójmiasto jest często odwiedzanym przez turystów miejscem.

Skorzystałam z projektowania ogrodów w Trójmieście

projektowanie ogrodówStwierdziłem, że warto wykorzystać właśnie coś takiego. Odwiedzając biuro architektoniczne chciałem aby stworzono dla mnie unikalny projekt. Pomyślałem o wszystkim. Miał się tam znajdować ekskluzywny basen połączony ze spa. Także byłem w trakcie uzgadniania pensji z wyśmienitym szefem kuchni. Człowiek ten miał pracować w mojej restauracji. Oczywiście podstawą była przestrzeń otaczająca dosłownie cały obiekt. Zamówiłem też projektowanie ogrodów-trójmiasto. Zależało mi na nowoczesnym stylu cechującym się minimalizmem. Wszystko miało wyglądać doskonale. Podczas rozmów zapytano się czego oczekuję. Ja dałem im naprawdę wolną rękę. Po prostu wszystko musiało ze sobą współgrać i tworzyć piękną całość. Moje zakładanie ogrodów trwało ponad kilka tygodni. Moi specjaliści sprowadzali specjalne krzewy ozdobne. Moi fachowcy szykowali jakieś formy aby je odpowiednio przystrzyc. Także pielęgnacja ogrodów była obowiązkiem obsługi. W wolnym czasie myślałem jak zapewnić lepszy relaks hotelowym gościom. Sprowadzałem nawet drewno egzotyczne, które było bardzo odporne na zjawiska atmosferyczne. Niestety cała budowa mojej inwestycji musiała być wstrzymana na dłuższy okres. Okazało się, że wpadłem w małe długi i musiałem wszystko wyregulować.

Postanowiłem, że sprzedam resztę moich nieruchomości i nabędę gotówkę aby naprawić swoje długi. To był mój bardzo wielki cel. Chciałem aby to hotel stał się moim głównym źródłem dochodów. W tej inwestycji widziałem wielki potencjał i ona mogła osiągnąć sukcesy.