zacieraczki do tynku

Zacieraczki do tynku i nie tylko

Plac budowy jest miejscem pracy dla wielu ludzi, którzy wykonują różne zawody. Począwszy od wykonawców ( murarzy, instalatorów, elektryków, tynkarzy i ich pomocników), poprzez ich kierowników, skończywszy na kierownikach budowy. Dzisiaj coraz bardziej pomagają nam maszyny i urządzenia. Dzięki nim, pracę można wykonać szybciej i lepiej.

  • zacieraczki do tynkuJakie marki są najbardziej rozpoznawalne na rynku usług remontowo – budowlanych?
    Jedną z nich jest firma Putzmeister. Jest to niemiecki producent sprzętu budowlanego (maszyn budowlanych i narzędzi ręcznych, wykorzystywanych na placach budów). Jednym z najważniejszych przyrządów, wykorzystywanych przez budowlańców, są zacieraczki do tynków. Te pochodzące od firmy Putzmeister wyposażone są w silniki elektryczne. Na rynku dostępne są zacieraczki do tynków z zasilaniem z sieci, bądź z zasilaniem z akumulatora.
  • Co jeszcze można znaleźć w ofercie firmy putzmeister?
    Putzmeister sprzedaje także agregaty tynkarskie i inne maszyny budowlane. Zarówno przedsiębiorcy budowlani, jak i fachowcy bardzo chwalą sobie produkty tej firmy. Na pochwałę zasługuje wysoka jakość wykonania elementów i ich duża niezawodność.

Inną, ważną firmą dla naszego kraju jest firma Deutz. Znana głównie z produkcji maszyn rolniczych oraz z silników. Silniki firmy Deutz stosowane są w różnych maszynach, także tych, które pracują na placach budów. Co najważniejsze, nie brakuje w Polsce firm, które sprzedają części do silników deutz.

Polscy fachowcy bardzo często wykorzystują sprzęt najwyższej klasy. Dzięki dobrej dostępności takich maszyn i części zamiennych, coraz częściej nasi fachowcy korzystają z takiego sprzętu. Wysokiej klasy sprzęt przekłada się na wyższą jakość i wyższą wydajność pracy.