drabina wielofunkcyjna krause

Czym wyróżniają się drabiny marki Krause?

Aby podczas wykonywania różnego rodzaju prac wysokościowych, mieć pewność co do zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, największe znaczenie okazuje się mieć dobranie odpowiedniego rodzaju drabiny. Ważne, aby konstrukcja drabiny, mimo odpowiedniej lekkości, była w stanie zapewnić jednak również właściwą stabilność.

Niezwykle lekka drabina

drabina wielofunkcyjna krauseWłaśnie to powoduje, że w zastosowaniach profesjonalnych, stosowane są coraz częściej drabiny marki Krause. Główną przyczyną popularności drabin tej właśnie marki, niewątpliwie jest fakt, że są to konstrukcje, które wykonane zostały w pełni z aluminium. Dzięki temu, można mieć pewność, że dobra drabina wielofunkcyjna krause będzie niezwykle lekka, co okazuje się mieć szczególne znaczenie przede wszystkim podczas transportu takiej właśnie drabiny. Jednocześnie, jak wiadomo aluminium należy jednocześnie do materiałów o bardzo wysokiej odporności na różne czynniki, mechaniczne, oraz takie jak na przykład rozwój korozji. Dzięki temu, można mieć pewność, że nawet pomimo bardzo intensywnego użytkowania, na powierzchni takiej drabiny nie zaczną się pojawiać żadne odkształcenia.

drabina wielofunkcyjna krauseW przypadku drabin tej właśnie marki, zastosowana została dodatkowo technologia SafetyCap, która jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko upadku, lub też poślizgnięcia się podczas korzystania z tej właśnie drabiny. Okazuje się mieć to znaczenie szczególne, gdyż jak wiadomo, aluminium należy do materiałów dosyć śliskich. Wysoka jakość wykonania drabin marki potwierdzają z pewnością zastosowane w ich przypadku solidne podłużnice, wykonane ze wzmocnionych profili aluminiowych, oraz mających znaczny wpływ na trwałość całej konstrukcji. Ciekawą odmianą takich drabin są z pewnością drabiny jedno-elementowe tej marki, które przeznaczone zostały do szczególnie intensywnego użytkowania nawet w bardzo intensywnych warunkach. Drabiny marki, wydają się być idealnym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika profesjonalnego, jak też i amatorskiego, podczas przeprowadzania domowych prac naprawczych, czy też remontowych. W obecnym czasie, stosowanie dobrej jakości drabin jest czymś, na co zwraca się szczególna uwagę.

Jak się bowiem okazuje, to właśnie od tego rodzaju elementów, zależeć może przede wszystkim poziom bezpieczeństwa, podczas wykonywania różnego rodzaju wysokościowych prac remontowych, bądź też naprawczych. Ważne jest, by stosować drabiny, które łączą w sobie z jednej strony dużą lekkość, z drugiej zaś strony posiadają wzmocnioną konstrukcję, chroniącą je przed odkształceniami, oraz uszkodzeniami.