mobilny domek letniskowy

Wyjątkowe domki letniskowe

Domki letniskowe zwykle kojarzą się z niewielkim skrawkiem zieleni na rodzinnych ogródkach działkowych, małym budyneczkiem skromnie wyposażonym i niskim płotkiem dookoła. Taki domek na pewno nie jest drogi, sprawdzi się szczególnie na krótkie wypady weekendowe poza miasto, kiedy nocują tam dwie osoby. Niestety, w przypadku większych rodzin pojawia się problem, bo takie domki są malutkie, więc wszyscy muszą żyć w ścisku.

Luksusowy domek wypoczynkowy

mobilny domek letniskowyTani domek nie spełni też oczekiwań osób, dla których wysoki standard wypoczynku jest ważny lub też dla tych, co wolą odwiedzać różne miejsca, a nie stale jeździć w jedno i to samo. Jakie są zatem inne opcje? Można zawsze wybrać luksusowy mobilny domek letniskowy. Domek mobilny na doczepiane koła, które można odczepić żeby ,,osadzić” budynek na podłożu. Ze względu na wielkość i ciężar powinien być on przewożony przez specjalistyczne firmy. Domek nie wymaga pozwolenia na budowę, więc nie ma przeszkód by postawić go na dowolnej działce. Sprawdzi się nad morzem, nad jeziorem czy w górach. Taki domek często z daleka przypomina kontener. Ma nieskomplikowany, prostokątny kształt, bez wykuszów, czy skosów.

mobilny domek letniskowyDach jest płaski, ściany równe, często całkowicie przeszklone. Domki poza przestronnymi pokojami posiadają także kuchnię i łazienkę. Klienci może wybrać jedną z wielu wersji domków. Wersja podstawowa jest niejako w stanie surowym. Są zbudowane ściany, podłoża, dach, jest izolacja, okna i drzwi. Wersja pośrednia ma zamontowane podłogi, wykończone ściany, biały montaż. Wersja najdroższa to wersja gotowa do zamieszkania. Taki domek posiada zabudowę kuchenną wraz ze sprzętami, meble, wyposażenie łazienki. Opcja trzecia jest dobra dla osób, które chcą od razu zamieszkać w domku i nie chcą tracić czasu na poszukiwania odpowiednich mebli i innego wyposażenia. Wersja surowa czy pośrednia jest natomiast dla osób, które chcą samodzielnie wyposażyć domek tak jak chcą. Warto zaznaczyć, że domki luksusowe sprawdzą się nie tylko latem, ale i zimą. Dzięki doskonałej izolacji nie będzie w nich zimno. Transportem na miejsce zwykle zajmuje się firma tworząca domki, więc nie trzeba się niczym przejmować. Sam montaż kółek do domku także nie powinien sprawiać problemów.

Ekskluzywny domek letniskowy czy całoroczny to propozycja dla wymagających klientów, którzy chcą tego co najlepsze. Odpowiednio zbudowany, zaizolowany i wyposażony domek będzie służył przez wiele lat, a dodatkowo można go transportować. Nic więc dziwnego, że takie domki cieszą się ogromnym powodzeniem, a klientów stale przybywa.