wędzarnia borniak

Jak działa najlepsza wędzarnia?

Wędzenie domowych warunkach zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. W domu można przygotować przepyszne potrawy, które będą tak długo wędzone i tak dobrze doprawione, by idealnie wpasowały się w nasz gust kulinarny. W sklepach jest się skazanym zwykle na mocno wędzone produkty z dodatkiem konserwantów i polepszaczy smaku.

Nowoczesna wędzarnia elektryczna

wędzarnia borniakŻeby jednak móc przygotować wędzonki to potrzebna jest najlepsza wędzarnia Borniak. Dlaczego właśnie ta? Borniak to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej. Oferuje wędzarnie w różnych rozmiarach, które nadają się idealnie do użytku domowego. Nie zajmą dużo miejsca, można je trzymać w garażu, spiżarni, a także w ogrodzie. Wędzarnie Borniak są niezawodne, doskonale wędzą każdy produkt, a do tego są proste w obsłudze. To sprawdzony produkt, który zadowoli zarówno osobę, która zaczyna przygodę z wędzonkami, jak i tę, która już ma doświadczenie w wędzeniu i potrzebuje nowoczesnego, zaawansowanego sprzętu. Na co warto zwrócić kupując taką wędzarnię? Na pewno ważnym elementem jest komora spalania. W wędzarniach Borniak zrębki wędzarnicze są powoli podgrzewane, tak by stopniowo ,,emitowały” one swój aromat. Ma to wiele zalet.

wędzarnia borniakPierwsza z nich, to fakt, iż zrębki się nie spalają tak szybko, w związku z tym starczą one na dłużej. Druga opcja to fakt, iż nie trzeba co chwila dokładać zrębków do komory, ani ich mieszać. Wędzenie odbywa się zatem bezobsługowo. Trzecia rzecz to smak i aromat potraw. Jedzenie będzie miało pyszny smak, bez aromatu spalenizny. Wędzonki będą aromatyczne, ale nie maksymalnie uwędzone. Zaletą wędzarni Borniak jest również to, że daje ona wiele możliwości wędzenia. Wędzić można jedzenie na hakach, jak i na półkach. Haki są przede wszystkim potrzebne do zawieszenia ryb oraz kiełbasek, natomiast na półkach kładzie się szynki lub warzywa oraz sery. Wędzarnia jest na tyle duża, że można te rzeczy wędzić jednocześnie na jednym programie wędzenia. Na spodzie znajduje się blacha zbierająca tłuszcz, co ułatwia czyszczenie. Warto zaznaczyć, że wędzarnie Borniak są bardzo łatwe w obsłudze. Za pomocą kilku przycisków szybko nastawi się czas, program i moc wędzenia, tak by wędzonki idealnie smakowały.

Podsumowując, warto zainwestować w wędzarnie od znanych producentów, takich jak Borniak. Wędzarnie do użytku domowego mają prosty panel obsługi, innowacyjną komorę spalania, jak również haki i półki do wędzenia. Z pewnością każdy klient, który kupi wędzarnię elektryczną Borniak będzie zadowolony z poczynionej inwestuycji.

Zobacz także https://fumado.pl/