szczelne okna z Nadarzyna

Okna – tylko szczelne czy także bezpieczne?

Wiele uwagi poświęca się zawsze tematowi szczelności okien. Nic dziwnego, to czy okna są szczelne, jest naprawdę ważne. Od tego zależy bowiem komfort cieplny osób przebywających w pomieszczeniu. Dlatego właśnie okna powinny posiadać jak najlepszy parametr przenikalności cieplnej, w związku z czym producenci wykorzystują najlepsze rozwiązania, które mają posłużyć uzyskaniu tego parametru.

Parametry okien – nie tylko szczelność

szczelne okna z NadarzynaDobrymi właściwościami charakteryzują się na przykład szczelne okna z Nadarzyna. Nadarzyński producent zadbał o to, aby żaden z klientów nie miał żadnych wątpliwości, iż ma do czynienia z produktem najwyższej jakości. Ale pamiętajmy, żeby zwracać uwagę także na inny parametr, nie jedynie na szczelność. Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo. Czy zatem szczelne okna są jednocześnie bezpieczne? Nadarzyńscy producenci informują, iż tak – wymieniają oni cechy, którymi charakteryzują się ich okna. Po pierwsze, są one odporne na włamanie. Wykonane są z elementów, które zdecydowanie ograniczają możliwość włamania, nawet z zastosowaniem narzędzi. Po pierwsze, są to zaczepy antywłamaniowe, które są odpowiednio rozmieszczone – to właśnie dzięki temu nie ma możliwości wyłamania okna, ponieważ te zaczepy współpracują z rolkami dociskającymi.

szczelne okna z NadarzynaPo drugie, szczelne okna z Nadarzyna są równocześnie bezpieczne, ponieważ posiadają płytę antyrozwierceniową, którą montuje się na kasetce zasuwnicy. Montuje się ten element pod klamką, dzięki czemu nie ma możliwości, aby manipulować przy klamce ze strony zewnętrznej, dlatego jest to właśnie bardzo wartościowe dla bezpieczeństwa i nikt nie ma co do tego wątpliwości. Ponadto producent z Nadarzyna montuje specjalną klamkę z kluczykiem od wewnątrz. Jest to również bardzo ważne. Istnieje także możliwość zakupu pakietu dziecięcego – dzięki temu jeśli mamy dzieci, nie musimy obawiać się o to, czy będą one bezpieczne, ponieważ nie będą miały możliwości otwarcia okna. Podsumowując, podczas wyboru okien nie powinniśmy brać pod uwagę jedynie ich szczelności, chociaż jest to jedna z najważniejszych spraw. Równie ważne jest to, aby okna były bezpieczne – zarówno w użytkowaniu, jak i by chroniły przed włamaniami.

Oczywiście pamiętajmy też o innych parametrach – warto tutaj wspomnieć na przykład o izolacyjności akustycznej, jak też o tym, aby okna były estetyczne. Z całą pewnością jeśli udamy się do Nadarzyna, to kupimy u producenta stolarkę okienną, która spełni wszystkie nasze oczekiwania i to pod każdym względem, zarówno parametrów technicznych, jak i estetyki.